DOMOVNÍ KOTELNY

Ke každému specifickému objektu se dostáváme k nejlepším

cenám na trhu.

Poskytujeme realizace

Výstavbu několika typů kotelen

Pro bytové i rodinné domy

 

Plynová kotelna

Díky plynové kotelně od SUAS Altertnative můžete ušetřit i 40 % nákladů za teplo.

plynová_kotelna.png

Jednoduchý, avšak velice efektivní systém vytápění a ohřevu teplé vody představuje plynová kotelna.

Naše plynové kotelny osazujeme  nejmodernějšími závěsnými plynovými kondenzačními kotli o požadovaném výkonu pro vytápění a ohřev teplé vody.

Výkon kotlů je regulován na základě venkovní teploty pomocí takzvaného ekvitermního čidla, čímž se výrazně  šetří spotřeba paliva.

Pro odvod spalin od kotlů hledáme optimální prostory z hlediska bezpečnosti, nákladů i estetiky  a vždy zajišťujeme dostatečný přísun spalovacího vzduchu pro kotle z vnějšího prostředí.
 

Aby naši klienti nikdy nezůstávali bez dostatečného množství  teplé vody, navrhujeme zásobníkové ohřívače s dostatečnou rezervou objemu a výkonu.

Pokud hrozí nedostatečná kapacita objektové plynové přípojky, zařídíme pro naše klienty její kapacitní navýšení.

Naše plynové kotelny jsou kompletně automatizovány, jsou opatřeny systémem řízení,  který umožňuje  dálkovou správu a ovládání pomocí webového rozhraní či mobilní aplikace.

bezproblémový

provoz

ušetříte až 40%

nákladů za teplo

kompletně

automatizované

Airgas kotelna

airgas kotelna.png

Spojení  osvědčeného zdroje vytápění, který představuje plynový kondenzační kotel a  tepelného čerpadla,  čím dál oblíbenější technologie, není nic nového pod sluncem.

 

My jsme tento systém ještě zdokonalili tak, abychom prodloužili životnost a zaručili tu nejvyšší efektivitu po celý rok.


 

V našich kotelnách  vždy dbáme na bezproblémový provoz. I proto vždy před rozdělovač vkládáme hydraulický vyrovnávač dynamických tlaků.

 

Ze stejného důvodu dbáme na to, aby na stoupacím potrubí nechyběly vyrovnávací ventily. Zamezujeme tak nepříjemným rázům a  zvukovým či dynamickým projevům rozvodů.

Pro odvod spalin od kotlů hledáme optimální prostory z hlediska bezpečnosti i estetiky  a vždy zajišťujeme dostatečný přísun spalovacího vzduchu pro kotle z vnějšího prostředí.

logo listek (2).png

Alternative kotelna

systém vyladěný k dokonalosti...

kotelna alternative.png

Vrchol naší produktové řady představuje propojení tří různých zdrojů energie. 

 

Nejen, že se eliminuje závislost na jednom druhu zdroje, ale výrazně se prodlužuje životnost všech prvků systému, které pracují v optimálních režimech a podmínkách.


 

V našich  kotelnách  dbáme na bezproblémový provoz.  Vřazujeme do systému vyrovnávač dynamických tlaků a dbáme na to, aby na stoupacím potrubí nechyběly vyrovnávací ventily. 

Zamezujeme tak nepříjemným rázům a a zvukovým či dynamickým projevům rozvodů.

 

Kaskáda tepelných čerpadel

Jde to levně i bez plynu...

kaskáda tč.png

Pokud objekt není připojen na plyn, není nejmenší důvod vzdávat se myšlenky na vlastní kotelnu. Tepelná čerpadla se v poslední době těší čím dál větší oblibě. 

 

Představují výraznou úsporu spotřebované energie a také ekologický zdroj vytápění a ohřevu teplé vody.

 


 

Pro zajištění ohřevu teplé vody navrhujeme zásobníkové ohřívače s dostatečnou rezervou objemu.

 

Zásobníkové ohřívače jsou v našich systémech vždy vybaveny veškerými  pojistnými mechanismy, elektrickou topnou patronou  a dostatečně velkou expanzní nádobou. 

 

TOP kotelna

Maximální výkon, minimální vliv na životní prostředí...

Velmi efektivní systém vytápění, který využívá obnovitelné zdroje energie a šetří tak životní prostředí představuje TOP kotelna.

Top kotelna spojuje dva ekologické zdroje energie, tepelné čerpadlo a fotovoltaickou elektrárnu.

 

 


 

top kotelna.png

Aby naši klienti nikdy nezůstávali bez dostatečného množství  teplé vody, navrhujeme zásobníkové ohřívače s dostatečnou rezervou objemu.

 

Zásobníkové ohřívače jsou v našich systémech vždy vybaveny veškerými  pojistnými mechanismy a dostatečně velkou expanzní nádobou. ​Systém samozřejmě doplňuje dostatečně objemná akumulační nádoba, napojená přímo na zdroj tepla.

 

Nedílnou fází realizace je analýza stávající otopné soustavy a případná optimalizace pro přechod z vysokoteplotního zdroje na nízkoteplotní.

 

Kontaktujte nás

pro nezávaznou nabídku

Děkujeme za odeslání!