SLOVO JEDNATELE SPOLEČNOSTI

Ing. Miloslav Houšťava

Snažím se vidět dopředu ...

SUAS Alternative s.r.o. je mladá, dynamická, flexibilní a rychle se rozvíjející společnost na poli energeticky úsporných opatření. Těžíme nejen z vlastních nově nabytých zkušeností, ale i z mnohaleté historie mateřské společnosti, která spustila svou první elektrárnu již v šedesátých letech minulého století a v současné době je jedním z největších dodavatelů tepelné energie v rámci České republiky.

Poměrně dlouho jsme hledali pro bytové domy to nejlepší možné řešení a jedním z nich jsou právě domovní kotelny využívající přednosti různých zdrojů. Do rozvoje společnosti, zaměstnanců a produktu jsme nainvestovali a neustále investujeme mnoho prostředků, protože chceme být v tomto segmentu lídři na trhu a především spolehlivou, zodpovědnou a uznávanou značkou.

Realizace domovních kotelen pro bytové domy není jednoduchá záležitost, ale do každé výzvy se pouštíme s nábojem, chutí a patřičným elánem. Našich klientů si velice vážíme, nejsou pouhými zákazníky, ale zpravidla navazujeme na mnohaleté partnerství vedoucí k oboustranné spokojenosti, za kterou děkujeme.

 

 

 ZE SVĚTA ALTERNATIVE

Ekonomika provozu kotelny

3/4/2019

Přes to, že existuje mnoho důvodů pro pořízení vlastního zdroje tepla, je bezpochyby nejvýraznější motivací pro realizaci domovní kotelny finanční úspora. Ve fázi rozhodování o pořízení kotelny máte k dispozici předpoklad budoucích úspor zpracovaný na základě očekávaných spotřeb, výkonů a účinností zdrojů. Předpoklad je bohužel stále jen teoretická hodnota.Z tohoto důvodu Vás necháme nahlédnout do ekonomie jednoho z našich referenčního projektů. Vyúčtování nákladů na provoz naší "Airgas"  kotelny je zcela kompletní. Do porovnání s bývalým zdrojem jsou tedy zahrnuty nejen vstupní komodity, ale kompletní revize, servis všech komponent a vzdálená správa. Skutečné úspory předčily naše očekávání a výsledná cena GJ je nižší než původní předpoklad. To je způsobeno rezervami, které do výpočtu vnášíme, abychom  nikdy neslibovali něco, co nedokážeme splnit.

Kolaudace kotelny průmyslového objektu

9/13/2018

Suas Alternative právě dokončila realizaci výstavby kotelny 3. kategorie v průmyslovém objektu na Karlovarsku a to úspěšnou kolaudací. Plynová kotelna čítá kaskádu 3 moderních kondenzačních kotlů a zabezpečuje v průmyslovém provozu vytápění výrobních hal, kancelářských prostor a ohřev teplé vody. S provozovatelem zařízení dále navazujeme dlouhodobou spolupráci prostřednictvím servisní smlouvy, v níž se zavazujeme k vykonávání servisních a revizních služeb. Tímto způsobem garantujeme bezproblémový provoz a dlouhou životnost našeho zařízení.

Naše stavební činnost také vrcholí v Chomutově, kde bude zanedlouho spuštěna kotelna Alternative, kterou stavíme pro společenství vlastníků jednotek bytového domu. Stejný systém vytápění dokončuje další náš realizační tým, a to o necelých 500 kilometrů dál, v Rožnově pod Radhoštěm. Napříč republikou rostou naše systémy a my děkujeme klientům za důvěru, které si velice vážíme.

Poradna MPO o odpojování od CZT

3/4/2018

Na téma odpojování domů od CZT vzniká v naší republice poměrně živelná debata. Otázka směřovaná přímo na poradnu portálu Ministerstva průmyslu a obchodu (dále jen MPO) ve zkratce shrnuje problém mnoha  vlastníků bytů. Přesto že renovovali, zateplili a investovali nemalé peníze do snížení energetických potřeb, účty za vytápění jsou stále vysoké. Pána, který se dotazuje tedy zajímá, proč při pomyšlení na vlastní zdroj naráží na spoustu legislativních komplikací a zda je vůbec možné prosadit odpojení od CZT. 

V odpovědi internetové poradny se mimo jiné dozvíte, že specialista jako nejvhodnější řešení uvádí plynové kotle a tepelná čerpadla, dále se zmiňuje o legislativní problematice, která s odpojením souvisí a apeluje na nutnost kvalitního posouzení celého záměru.

Přečtěte si celý článek přímo na portále MPO 

Nejúspěšnější řada tepelných čerpadel

12/8/2017

Mitsubishi Electric, jako jeden z největších výrobců na trhu s tepelnými čerpadly, přichází opět pro sezonu 2017/2018 se dvěma kompletně inovovanými řadami tepelných čerpadel typu vzduch-voda s názvem Power Inverter a Zubadan Inverter – New Generation. Přečtěte si celý článek

1 / 1

Please reload

 
 

Pro zachování soukromí našich klientů, neuvádíme konkrétní adresy realizací, ani kontakty na jejich majitele. Chcete - li o našich produktech vědět více, neváhejte nás kontaktovat. Se souhlasem majitelů uspořádáme referenční návštěvu, kdy Vám rádi naše systémy představíme za chodu.

 

KARIÉRA

SUAS Alternative je moderní a dynamická společnost s obrovským potenciálem. Stojíme o každého, kdo má chuť být součástí velkých projektů, nápaditých řešení, stabilního zázemí a skvělého týmu v přátelském duchu. 

GDPR

SUAS Alternative se řídí obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Veškeré informace o zpracování osobních údajů v naší společnosti naleznete pod následujícím odkazem. 

 
Technická místnost