O NÁS

SUAS Alternative je dceřinou společností Sokolovské uhelné, právního nástupce, a.s. Sokolovská uhelná se teplárenstvím zabývá již 60 let. Je to jeden z největších dodavatelů tepla v České republice. A jelikož je Sokolovská uhelná progresivní firma, reaguje na současný trend odpojování domů od centrálního zásobování teplem, tedy tepláren a založila novou divizi, ze které se v roce 2015 stala dceřiná společnost SUAS Alternative s.r.o.

Naše společnost se významně podílí na výstavbě domovních lokálních kotelen, kde zdrojem tepla jsou podle místních podmínek alternativní zdroje energie (tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny …), moderní kondenzační plynové kotle a také kombinace těchto zdrojů. Pro bytové domy navrhuje a realizuje taková opatření, která významně snižují energetickou náročnost bytového domu a prodlužují životnost domu o další desetiletí.

Jsme zaměřeni na energeticky úsporná opatření bytových domů, administrativních budov i průmyslových objektů. Mezi opatření, která provádíme, patří zejména zateplení obálky domů, zateplení stropů, oprava střech, fasádní systémy, výměna otvorových výplní, hydroizolace základů, opravy lodžií aj. Samozřejmostí je návrh ideálního řešení, zpracování projektové dokumentace, vyřízení všech administrativních úkonů a realizace samotná. Záruky a garance jsou samozřejmostí.

SUAS Alternative pro každého zákazníka navrhuje řešení na míru. Zajišťuje pro své zákazníky komplexní službu: od návrhu, přes projekt, zajištění financování, vyřízení stavebního povolení až po vlastní realizaci, kolaudaci a následnou údržbu a servis.

Spojili jsme prvky finanční stability mateřské společnosti se zkušenostmi v oblasti snižování nákladů na vytápění a ohřev teplé vody v bytových i průmyslových objektech. Společně tvoříme uskupení, které svým klientům dodává komplexní služby a produkty v té nejvyšší kvalitě s cílem maximální uživatelské spokojenosti.

Používáme nejmodernější technologie a dodáváme systémy od kvalitních výrobců. Na realizace dáváme nadstandardní záruky a staráme se o to, aby se zákazníci cítili spokojeni. Každý zákazník je referenční zákazník.

SUAS Alternative má za sebou již několik úspěšných realizací. Reálně naměřená úspora na výrobě tepla a teplé vody se na těchto našich realizacích pohybuje okolo 60 %. Skutečná úspora dosahuje ještě o 3 až 5 % vyšších hodnot, než je původní předpoklad, který jsme garantovali klientům v rámci nabídky.

Snímek10.PNG